Nazwa użytkownika:
Hasło:
 • »
 • Klub Malucha
 • Drodzy Rodzice,

  Klub Malucha „Kolorowe Misie” powstał, ponieważ wiemy, jak ważne jest dla Was zapewnienie doskonałej opieki Waszym Dzieciom.

  Nasz klub mieści się na Powiślu, w pięknej, zielonej części Warszawy, niemal nad samą Wisłą. Jesteśmy pierwszą tego typu placówką w dzielnicy Śródmieście. Kolorowe Misie znajdują się w okolicy, do której łatwo można dojechać z każdego miejsca w  Warszawie. Dojazd  komunikacją miejską do ścisłego centrum zajmuje tylko kilka minut.

  Dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy w pełni zaadaptowane do wymagań najmłodszych pomieszczenie o powierzchni ponad 100 m2. Nasz klubik posiada własny ogródek z placem zabaw. Dzięki temu zawsze kiedy pogoda na to pozwala spędzamy czas na zabawach w plenerze, a najmłodsze Dzieci mogą być dodatkowo werandowane. Bezpieczeństwo Waszych Dzieci jest naszym priorytetem, dlatego bardzo dokładnie sprawdziliśmy każdy element wyposażenia, po to by mieć pewność, że wszystko jest miękkie, miłe, kolorowe i przytulne, ale przede wszystkim bezpieczne.

  Klub Malucha jest świetną alternatywą zarówno dla państwowego żłobka czy przedszkola, jak również dla prywatnej opiekunki. Sprawujemy całodzienną opiekę nad Dziećmi, ale jeśli potrzebujecie opieki nad potomstwem nieregularnie, czy tylko przez kilka godzin, by w spokoju załatwić swoje sprawy, to jesteśmy do Waszej dyspozycji. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 18:00. W weekendy możemy zorganizować dla Was imprezy okolicznościowe dla Dzieci np. Bal Urodzinowy, Dzień Dziecka, Andrzejki czy Mikołajki.

  W naszym mini żłobku Dzieci są pod doskonałą opieką, ponieważ nasze opiekunki są profesjonalistkami, dla których opieka nad najmłodszymi jest prawdziwą pasją. Po prostu kochają to, co robią.

  W Klubiku Kolorowe Misie Dzieci bawiąc się, przyswajają podstawowe zasady życia w społeczności, dobrego wychowania i codziennej higieny. Każdy dzień jest precyzyjnie zaplanowany i uwzględnia zabawy edukacyjne, tematyczne, wspierające rozwój ruchowy oraz zabawy z elementami Bajkoterapii, Muzykoterapii  i języka angielskiego. Każdego dnia są również zajęcia wyciszające. Kameralny charakter naszej placówki umożliwia nam indywidualne podejście do każdego podopiecznego, by zapewnić mu domową atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

  W naszym Klubie zrobiliśmy wszystko, co naszym zdaniem konieczne, by było to miejsce możliwie doskonałe, ale jesteśmy otwarci na wszelkie wasze pytania i sugestie, które mogłyby wpłynąć na poziom dostosowania naszej oferty do Waszych potrzeb. Zapraszamy wszystkie Dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.